+355 68 20 94948 [email protected]

Zgjidhni shtëpinë tuaj buzë detit

Në zonën më të bukur të bregdetit të Vlorës, po punohet për të sjellë pranë jush kompleksin rezidencial më atraktiv në vend. ‪#‎MarinaBay‬ është trendi i kësaj vere.

SKUADËR E KUALIFIKUAR

Ne punësojmë më të mirët në fushën e ndërtimit, kështu që ju mund të jeni të sigurt se po bashkëpunoni me inxhinierët, arkitektët, ndërtusit dhe inpektorët më të mirë.

MBËSHTETJE SUPERIORE

Ne jemi këtu për ju – para, gjatë dhe mbas përfundimit të projektit. Nëse ju doni të bëni ndryshime, ose nëse keni pyetje mos hezitoni të na kontaktoni.

.

DIZENJIM KREATIV

Ne krijojmë dizenjime unike, veçanërisht për ju. Ju gjithmonë do të keni një projekt të kompletuar që do ju pëlqejë. Ne e garantojmë 100%.

Rreth Nesh

Valona Konstruksion” shpk është një kompani e fokusuar në investimet infrastukturore, kryesisht në ndërtimet civile. Themeluar në vitin 2001. “Valona Konstruksion” është një nga kompanitë kryesore zhvilluse të ndërtimeve civile në zonën në të cilën ushtron aktivitetin e saj. Ne investojmë në tregje cilësisht, jo vetëm duke ndërtuar produktet, por mbi të gjitha duke krijuar dhe ndjekur standarte. Ndërtimet tona janë në zonat më të mira.Në 5 vjecarin e fundit Valona Konstruksion ka ndërtuar dhe është në proces ndërtimi të rreth 60000 ( gjashtëdhjetëmijë) m2 ndërtime.

AKOMA NUK JENI BINDUR?

Expert ndertimi qysh prej 2003
Na kontaktoni sot!

NA KONTAKTONI

LATEST NEWS.

Vlorë, Jepet Me Qira Ambient Tregtar 68 M²

Vlorë, jepet me qira ambient tregtar 68 m²

Vlorë, jepet me qira ambient tregtar 68 m² Jepet me qera një ambient tregetar 68…

VLORË, ABIENT TREGTAR ME QIRA TEK “RRUGA E RE”, Vlore

VLORË, ABIENT TREGTAR ME QIRA TEK “RRUGA E RE”, Vlore

VLORË, ABIENT TREGTAR ME QIRA TEK “RRUGA E RE” Jepet me qera një ambient tregtar…

Jepet Me Qera Një Lokal 53 M2, Vlorë

Jepet me qera një lokal 53 m2, Vlorë

VLORË, LOKAL ME QIRA TEK RRUGA E RE Jepet me qera një lokal 53 m2…